חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תמרים

מתכון ללביבות תירס

חודש כסלו – " שעשה ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה "

חודש כסלו מזמן לנו לילות קרירים, שמיכות צמר, שלכת בגוונים של חום וצהוב ואדום ואוטוטו …את החורף . עבורנו, בקייטרינג תמרים זהו סימן שהגיעה העת לניוזלטר השלישי. זו הזדמנות נהדרת לשאול בשלומכם, בתקווה שאצלכם הכל בסדר, הבריאות איתנה והעסקים – ממש לא בשלכת – אלא פורחים.

רגע לפני ששנת החורף תפקוד חלק מהעסקים, נספר לכם על אירועי השבועות האחרונים אצלנו בתמרים:

מכיוון שקייטרינג לאירועים עסקיים היא מומחיות שלנו, קיימנו אירוע קידום מכירות של חברת פלאפון. האירוע היה מעוצב לעילא ולעילא, כשכל בדי האורגנזה, הנרות, הפרחים והאביזרים הנלווים, הובאו משיק שוק בראשון-לציון, אימפריית האביזרים לאירוח מושלם. על עבודת העיצוב ניצחה נורית בוירטואוזיות ראויה להערצה. מומלץ בחום. אנחנו שקדנו על המתאבנים, מגשי החטיפים הפיקנטיים המנות המתוקות, ולפי הבעת פניהם של האורחים והמחמאות, ניכר היה כי כולם נהנים.

כמו כן קיימנו אירוע של הפקולטה לחקלאות במוזיאון הפרדסנות, מוזיאון שזוכה לטיפוח והשקעה של עיריית רחובות, ולכבוד היה לנו להיות חלק מאירוע במקום מכובד זה. ותיקי רחובות טענו שמאז ימי המייסדים ועד היום לא טעמו אוכל כה משובח ואנין. אהבנו !!!

ועכשיו פנינו אל חג החנוכה, ואנחנו תמיד שמחים לקראתו. בימינו מייחסים חג זה לאחד מ"חגי הילדים" בשל הסביבונים, מעות חנוכה, הנרות, הפסטיבלים, הסופגניות וסיפורי הגבורה של מלחמות המכבים ביוונים. עבורנו המבוגרים, זו הזדמנות נהדרת לסיים יום עבודה מוקדם יותר, כדי לקיים את מצוות החג מדי יום במשך שמונה ימים. אולי גם זה סוג של נס, אם כבר מדברים על חג הניסים.

את המבשלים והמארחים שבינינו, לא נאכזב גם הפעם, וכמנהגנו נספק לכם מתכון מתוק ונחמד לחג. נסו בבית והפיצו הלאה ואל תשכחו לספר ממי קיבלתם אותו …

לביבות תירס

1 קופסא גרגרי תירס
2 כוסות קמח תופח
3 ביצים
מלח, פלפל
שמיר+פטרוזיליה קצוץ

לערבב היטב את כל החומרים יחד, לחמם מחבת עם מעט שמן לטגן משני הצדדים, להניח על נייר סופג. טעים חם או קר.

צוות תמרים מאחל לכולכם, לקוחותינו היקרים ובני משפחותיכם, שתיהנו מכל הטוב שיזמן לכם החג. ששקט ושלווה יהיו מנת חלקנו, שכן האויבים שלנו לובשים פנים וצורות מדי דור, פעם הם היוונים ופעם הרומאים, ובימינו האויב המודרני הוא החאמס והחיזבאללה ועוד….

אז בברכת חג אורים שמח וחודש טוב,

תמיד שלכם – ראובן גד

בעלי "תמרים קייטרינג לאירועים" וכותב הירחון

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: