חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קייטרינג לאירועים מושלמים בטבע

עד לא מזמן, אירועים היו נחגגים אך ורק באולמות מפוארים. חתונות, בריתות, בר ובת מצווה, הכל תמיד היה תחום בתוך ארבעה קירות, אולם כבר היום התרחב לכלול גם אירועים בטבע.

אלא שבתקופה האחרונה יותר ויותר אירועים מתקיימים גם מחוץ לאולמות האירועים ויוצאים החוצה אל הטבע, דורשים מגוון שירותי קייטרינג בשטח.

בין אם משום שהפקת אירועים בטבע נחשבת למיוחדת יותר, עם שפע של אפשרויות להתאמה אישית על פי רצון בעלי האירוע, או פשוט משום שהיא פחות יקרה, שהרי רוב השטחים הטבעיים ניתנים לשימוש בחינם וכך נחסכת עלות האולם.

עם זאת, הויתור על שירותיו של אולם מחייב את בעלי האירוע לבצע תכנון מעט יותר מפורט, בפרט כאשר מבקשים קייטרינג לאירוע בטבע.

לדוגמה, אם תרצו לקיים חתונה באולם תוכלו להיות בטוחים שיש בו מטבח עם מכשירי חשמל, כלי בישול וכדומה, כך שהמנות תצאנה אל האורחים כשהן חמות וטריות.

אך בקייטרינג לאירוע בטבע, הלוגיסטיקה שונה לגמרי.

לעומת זאת, חתונה בטבע פירושה הקמה של מטבח ארעי, הפעלת גנרטורים, שינוע מכשירי חשמל וציוד בישול, התחשבות בתנאי מזג האוויר ובתנאי השטח וכן הלאה.

אל תתנו לזה להרתיע אתכם, כל אירוע משפחתי הוא משמח מטבעו, אבל קיומו בטבע מוסיף לו נופך מיוחד אפילו יותר ודורש קשר קרוב עם חברת הקייטרינג.

למעשה, ככל שזה נוגע לקייטרינג, אם בחרתם את חברת הקייטרינג הנכונה אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות – כל עוד תבצעו תיאום ציפיות ותעדכנו את החברה במספר פרטים חשובים ביותר אודות האירוע שלכם:

קייטרינג בטבע לאירוע מושלם – לבחור נכון

קייטרינג לחתונה בטבע דורש לקחת בחשבון את עץ השדה ואת השפעת הטבע על האוכל.

בטבע אינו דומה לקייטרינג של אירוע עסקי תחת כיפת השמיים.

סוג האירוע אמנם אינו מחייב תפריט מסוים, אולם כן יש לו השפעה על אופיין הכללי של המנות ואופן ההגשה, מהם נגזרת גם ההיערכות הלוגיסטית שלקראת האירוע עצמו, במיוחד כשמדובר בקייטרינג בטבע.

כמו כן, אם אתם זקוקים לסיוע בבחירת המנות המתאימות ביותר לאירוע שלכם, יש לכם עם מי להתייעץ, במיוחד אם מחפשים שירותי קייטרינג בטבע עם מגוון מנות בשריות וצמחוניות.

מהו מיקום האירוע?

המיקום הוא האלמנט המשפיע ביותר על ההיערכות הלוגיסטית לאירועים בטבע, משום שאירוע בטבע יכול להתקיים בתנאים שונים: חול רך של חוף ים, אדמת טרשים מדברית או שיפוע של גבעה ירוקה.

אמנם ניתן לקיים אירוע בכל תנאי שטח, אולם ככל שתיידעו את חברת הקייטרינג מוקדם יותר, כך יקל עליה להיערך לכך, בפרט עבור קייטרינג בטבע.

כמה אורחים יגיעו?

אם אינכם יודעים כמה אורחים בדיוק יגיעו, אתם בוודאי יודעים כמה אורחים הזמנתם, וזה חשוב במיוחד כשמדובר בקייטרינג לאירוע בטבע לשם קביעת המנות הדרושות.

אל תיקחו סיכון שתיתקעו עם מעט מדי מנות, ומאידך אל תנפחו מדי את מספר המנות הדרושות שכן הן עדיין עולות לכם לא מעט כסף, במיוחד כשמדובר בקייטרינג בטבע שדורש תכנון מוק

מתי מתקיים האירוע?

כמו בתכנון של כל אירוע בטבע, יש חשיבות רבה לתאריך ולזמן.

ראשית משום שעליכם לוודא שחברת הקייטרינג לאירוע בטבע אכן פנויה במועד שבו קבעתם לערוך את האירוע.

שנית, משום שהתאריך עשוי להשפיע גם הוא על ההיערכות מבחינה לוגיסטית (למשל, לקחת בחשבון את הסיכוי לגשם או לשרב), ושלישית משום שהשעה ביממה עשויה להשפיע על התפריט, על המרכיבים בו ועל הציוד שיש לשנע אל השטח בכדי להכין אותו.

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: