חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פינוק האורחים באירוע בעזרת חבילות שי

למתנה יש ערך יסוד וערך מוסף. שני הערכים חשובים באותה מידה, ולא אחת- דווקא השני, המוסף, הוא הערך היותר חשוב. כשאנשים מעניקים שי זה לזה הם מבטאים באמצעותו אכפתיות, הערכה, הוקרה.

חבילות שי שכוללות, לדוגמה, שמן זית מעולה, שקדים, יין, שוקולדים ועוד הוא מזכרת  ותזכורת. הוא ממשיך את האירוע גם לאחר שהוא מסתיים במקום ובזמן שבו הוא נערך. ניתן להעשיר את חבילת השי בכרטיס ברכה ממותג (ואפשר גם למתג כל אחד מהמוצרים שבתוך חבילת השי) ובכך להפוך את החבילה לאמצעי שיווקי פשוט ויעיל.

חבילת השי שעמה הולכים לביתם המשתתפים באירוע משאירה עליהם רושם. הם חשים שבעצם הענקתה מישהו חשב עליהם, מישהו רצה שהם יחזרו לביתם עם טעם מתוק- תרתי משמע.

הענקת חבילות שי היא מעין "עסקה" של WIN-WIN: זה נהנה וזה אינו חסר. חבילות שי הן מעין כרטיס ביקור של מי שמעניק אותן וניתן למקסם את היתרונות הגלומים במתנה, ולהעשיר ולהעצים את האפקט שלה, מבחינת המעניק, על ידי מיתוגה בכלל ומיתוג כל אחד מהפריטים הכלולים בה.

כאשר חברה מזמינה כמות של חבילות שי היא נהנית בוודאי ממחיר מופחת בשל הכמות הרבה של הפריטים. קשר מתמשך בין הספק ללקוח יכול ליצור אצל הלקוח "שקט תעשייתי" בתחום זה; אין צורך לשבור את הראש בכל אירוע ואין צורך להמציא את הגלגל מחדש. הוא מסתובב באופן רציף וחופשי…

ניתן להרכיב את תכולת החבילה באופן חופשי על פי התקציב המוקצב למטרה זו. ככל שמשולבים בחבילת השי פריטים רבים יותר כך, בוודאי, מתחזק הרושם שהיא משאירה.  ניתן להרכיב את תכולת החבילה כך שהיא תכלול, לדוגמה, בקבוק יין שיהיה מעין "עוגן" בצירוף שוקולדים קטנים, שקדים, תמרים ועוד.

כאשר בתוך החבילה מונח כרטיס ביקור של המעניק בתוספת הקדשה אישית, מי שמקבל אותה מרגיש, בוודאי, כי הושקעה בחבילה- לבד מכסף, כמובן- גם מחשבה ורצון ליצור אצל המקבל תחושה כי חבילת השי מוענקת לו באופן אישי.

אין ספק כי חבילת שי היא פינוק נעים וטעים. כאשר היא מוענקת בסוף האירוע יש לה משמעות וחוויה מיוחדות. יש בה אלמנט של הפתעה, של סוד שמתגלה לפתע. אין גם ספק כי הענקתה של חבילת שי בסיום אירוע היא מחווה מרגשת.

אף שמתנה לא אמורה להימדד במונחים של עלות-תועלת, כאשר חברה ממתגת את החבילה היא בהחלט עשויה לראות בה השקעה כדאית ומשתלמת, אולי לא בהכרח בטווח המידי, אולי לא במונחים כספיים מדידים, אבל, כאמור, הערך המוסף שבה הוא גדול וחשוב. חבילת שי שמוענקת בסיום אירוע עשוי להיחשב גם לסוג של "שלח לחמך".

בשורה התחתונה פינוק האורחים באירוע, פרטי או עסקי, באמצעות חבילות שי הוא מתנה שאינה מתכלה גם לאחר שמסיימים לאכול את כל תכולתה…

 

 

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: